Wpisy użytkownika anomalia. z dnia 20 marca 2017

Liczba wpisów: 5

fick.fuck
 
anomalia.: Żeby się nie bać, pijemy, bierzemy leki, ćpamy, oglądamy telewizję, zwisamy bez przerwy w internecie. Zagłuszamy się - jak to powiedział mi kiedyś pewien ksiądz, cywilizacja śmierci cywilizacją śmierci, ale wszyscy jesteśmy przede wszystkim ofiarami cywilizacji zagłuszania.
 

fick.fuck
 
anomalia.: "Jak powiedzieć komuś, że nie chce się z nim być?". Jedno z najtrudniejszych pytań jakie istnieją. Nie wiem, jaka jest na nie odpowiedź, ale za to jestem na 100% pewny, że bardziej humanitarnie jest powiedzieć: "Wypierdalaj!", niż odejść nie mówiąc nic.
 

fick.fuck
 
anomalia.: Ostatnio mam twarz smutnego idioty i nie mam ochoty do śmiechu. Jest zbyt ładna pogoda i mam zbyt zbolałą duszę, żeby się cieszyć.
 

fick.fuck
 
anomalia.: Wierzę, że wszystko, co się dzieje, ma swoją przyczynę i swój powód. Wszystko jest potrzebne, byśmy mogli coś zrozumieć lub czegoś się nauczyć. Byśmy mogli wybrać tę właściwszą drogę, chociaż chcemy z niej zboczyć. Często nie zdajemy sobie sprawy, co los próbuje nam pokazać, i nikt nie powiedział, że w ogóle kiedyś zrozumiemy. Bo czy ktokolwiek obiecał, że będzie łatwo?
 

fick.fuck
 
anomalia.: Kobieta jest piękna, kiedy czuje się szczęśliwa.